Tijd
&
Plaats
Muziek
Activiteiten
Livestreams
Contact
Inloggen
Nieuw evenement
Alle evenementen
Zoeken
Begindatum activiteit
Einddatum activiteit
Zoeken
Activiteit
19 mrt.
Vormingscolleges in Staphorst door dr. Bart Jan Spruyt
dinsdag 19:30-22:00 | Staphorst
Muziek
21 mrt.
Matthäus Passion
donderdag 19:30-22:30 | Zeist
Muziek
22 mrt.
Matthäus Passion
vrijdag 19:00-22:30 | Apeldoorn
Muziek
22 mrt.
Matthäus Passion
vrijdag 19:30-22:30 | Zeist
Muziek
22 mrt.
Marcus Passie 2024
vrijdag 19:30-21:30 | 's-gravenhage
Muziek
22 mrt.
Passie- en Paasconcert door Cantilena
vrijdag 19:30-21:30 | Hasselt
Muziek
22 mrt.
Landelijke Muziekavond Solidamentum
vrijdag 19:30-22:00 | Tiel
Activiteit
22 mrt.
De Dordtse leerregels, Dordt,zoals
vrijdag 19:45-22:00 | Damwald
live
Muziek
22 mrt.
Paaszang in Veen
vrijdag 20:00-21:30 | Veen
Muziek
22 mrt.
Paaszangavond
vrijdag 20:00-22:30 | Elspeet
Muziek
22 mrt.
Concert The Martin Mans Formation
vrijdag 20:00-21:30 | Oldebroek
Muziek
22 mrt.
Heringebruikname orgel
vrijdag 20:00-21:30 | Wijk en aalburg
Muziek
22 mrt.
Passie- en Paasconcert Dorpskerk Woudenberg
vrijdag 20:00-21:30 | Woudenberg
live
Muziek
22 mrt.
Koor-en samenzangavond
vrijdag 20:00-22:00 | Emmeloord
Activiteit
23 mrt.
IRS Ontmoetingsdag
zaterdag 09:15-12:50 | Gorinchem
Activiteit
23 mrt.
Verkoping Ger Gem Stolwijk
zaterdag 10:00-15:00 | Gouderak
Activiteit
23 mrt.
Lentefair t.b.v. Stichting Vrienden van Reya
zaterdag 10:00-15:00 | Woerden
Activiteit
23 mrt.
Evangelisatiedag 2024
zaterdag 10:00-14:15 | Geldermalsen
Activiteit
23 mrt.
Verkoping t.b.v. stichting Bethlehem
zaterdag 10:30-14:30 | Leerdam
Muziek
23 mrt.
Choral Evensong for Passion
zaterdag 17:00-18:00 | Gorinchem
Muziek
23 mrt.
Psalmzangavond in Gouda
zaterdag 19:00-20:30 | Gouda
Muziek
23 mrt.
Zangavond Barneveld
zaterdag 19:00-20:30 | Barneveld
live
Muziek
23 mrt.
Koorzangavond Dordrecht
zaterdag 19:00-21:00 | Dordrecht
Muziek
23 mrt.
Passie en Paasconcert
zaterdag 19:00-21:30 | Lunteren
Muziek
23 mrt.
Paaszangavond
zaterdag 19:00-21:00 | Ermelo
Muziek
23 mrt.
Koor & Samenzangavond Nieuwe Kerk Middelburg
zaterdag 19:00-21:00 | Middelburg
Muziek
23 mrt.
Koor en samenzangavond
zaterdag 19:00-20:30 | Middelburg
Muziek
23 mrt.
Passie zangavond De Lofstem
zaterdag 19:00-20:30 | Arnemuiden
live
Muziek
23 mrt.
Koor- en Samenzangavond
zaterdag 19:30-21:15 | Kapelle
Muziek
23 mrt.
Paasconcert
zaterdag 19:30-21:15 | Bodegraven
Muziek
23 mrt.
Psalmzangavond, Koor- en Samenzang
zaterdag 19:30-22:30 | Ede gld
live
Muziek
23 mrt.
Passie- en Paasconcert
zaterdag 19:30-21:00 | Scherpenzeel gld
Muziek
23 mrt.
Paasconcert
zaterdag 19:30-21:15 | Nieuwe-tonge
Activiteit
23 mrt.
Lezing jongerenorganisatie Jong & Actueel
zaterdag 19:30-22:00 | Rijssen
live
Muziek
23 mrt.
Mattheus Passion
zaterdag 19:30-22:30 | Harderwijk
Muziek
23 mrt.
Samenzangavond
zaterdag 19:30-20:45 | Wijk en aalburg
Muziek
23 mrt.
Paasconcert Christelijk koor Judah
zaterdag 19:30-21:00 | Rijssen
Muziek
23 mrt.
Zangavond
zaterdag 19:30-21:30 | Zwijndrecht
live
Muziek
23 mrt.
Paaszangavond Zeeuws-Vlaanderen
zaterdag 19:30-22:00 | Terneuzen
Muziek
23 mrt.
PASSIE EN PAASCONCERT t.b.v. MAF
zaterdag 19:30-21:00 | IJSSELMUIDEN
Muziek
23 mrt.
Koor en samenzangavond
zaterdag 19:30-21:00 | Benthuizen
Activiteit
23 mrt.
JeugdContactAvonden Regio West 16+ (O)GGiN
zaterdag 19:45-22:00 | Papendrecht
Muziek
23 mrt.
Traditionele zangavond met samenzang
zaterdag 19:45-21:45 | Ridderkerk
Muziek
23 mrt.
Uitvoering Matthäus Passion van J.S. Bach
zaterdag 20:00-22:00 | Zoetermeer
Muziek
23 mrt.
Zangavond
zaterdag 20:00-22:30 | Lekkerkerk
Muziek
23 mrt.
Passieconcert
zaterdag 20:00-21:00 | Rotterdam
Muziek
23 mrt.
Concert LGT Young Soloists
zaterdag 20:00-22:00 | Rhenen
Muziek
23 mrt.
Meesterpianist Alim Beisembayev
zaterdag 20:00-22:00 | Ede
Activiteit
26 mrt.
Lezing met Manu Keirse
dinsdag 19:00-21:30 | Oud-beijerland
live
Muziek
26 mrt.
Psalmzangavond met bovenstem
dinsdag 19:45-21:15 | Rotterdam
Muziek
26 mrt.
Passie en Paasconcert De Gouwestem
dinsdag 20:00-21:30 | Waddinxveen
Muziek
27 mrt.
Meezing Matthäus voor mensen met dementie
woensdag 16:00-17:30 | Delft
Muziek
27 mrt.
Matthäus Passion
woensdag 19:30-22:30 | Rotterdam
Muziek
27 mrt.
Passievesper in de Greupkerk
woensdag 19:30-20:30 | Oud-beijerland
Muziek
28 mrt.
Matthäus Passion
donderdag 19:30-23:00 | Delft
Muziek
28 mrt.
Passie/Paaszangdienst
donderdag 19:30-21:00 | Lopik
Activiteit
28 mrt.
Internationale Christelijke Gezinspolitiek
donderdag 20:00-22:00 | Leerbroek
Muziek
28 mrt.
Passie- en Paasconcert Mannenkoor Stereo
donderdag 20:00-22:00 | Hasselt
Muziek
28 mrt.
Passie -en Paasconcert met Stereo
donderdag 20:00-22:00 | Hasselt
Muziek
29 mrt.
Matthäus Passion
vrijdag 11:30-16:00 | Delft
Muziek
29 mrt.
Matthäus Passion in de Goudse Sint-Jan
vrijdag 11:30-16:00 | Gouda
Muziek
30 mrt.
Zingen op Stille Zaterdag
zaterdag 19:15-21:15 | Goes
Muziek
30 mrt.
Passie en Pasenconcert
zaterdag 19:30-21:30 | Veenendaal
Muziek
30 mrt.
Concert & Samenzangavond
zaterdag 19:30-21:15 | Damwald
Muziek
30 mrt.
Passie- en Paasconcert Elspeet
zaterdag 19:30-21:30 | Elspeet
Muziek
30 mrt.
Passie- Paasconcert Hervormd Zangkoor Jubilate
zaterdag 19:30-21:15 | Ede
Muziek
30 mrt.
Passie en Paasconcert Oratorium Tot Leven Geroepen
zaterdag 19:30-22:15 | Tiel
Muziek
30 mrt.
Passie uitvoering
zaterdag 19:30-19:30 | Kamerik
Muziek
30 mrt.
Passie-Paasconcert
zaterdag 19:30-21:00 | Lunteren
Muziek
30 mrt.
Zanguitvoering
zaterdag 19:30-21:00 | Schoonrewoerd
Muziek
30 mrt.
Concert groot Zeeuws jongerenkoor
zaterdag 19:30-21:30 | Waarde
Activiteit
30 mrt.
Borrel/Spel/Ontmoetingsavond voor JongVolwassenen
zaterdag 19:45-23:15 | Hardinxveld-giessendam
Muziek
30 mrt.
Uitvoering Matthäus Passion van J.S. Bach
zaterdag 20:00-22:00 | Woerden
Muziek
30 mrt.
Passie-en Paasconcert
zaterdag 20:00-22:00 | 's-gravenhage
Muziek
30 mrt.
Paasconcert Benschop
zaterdag 20:00-21:30 | Benschop
live
Muziek
30 mrt.
Oratorium Tot leven geroepen
zaterdag 20:00-22:30 | Zwijndrecht
Muziek
30 mrt.
Koorconcert op stille zaterdag
zaterdag 20:00-21:30 | Doornspijk
Muziek
30 mrt.
Passie-en Paasconcert
zaterdag 20:00-22:00 | Krimpen aan den ijssel
Activiteit
01 apr.
Autopuzzelrit (2e paasdag)
maandag 13:00-20:00 | Ermelo
Activiteit
01 apr.
Auto-en fietspuzzeltocht t.b.v. St. Ontmoeting
maandag 13:30-14:30 | Terwolde
Activiteit
01 apr.
Wandeltocht met event. rondleiding door Grote kerk
maandag 14:30-15:30 | Wijk en aalburg
Muziek
01 apr.
Orgelconcert door Rien Donkersloot
maandag 15:30-16:45 | Amersfoort
Muziek
01 apr.
Orgelconcert
maandag 16:00-18:00 | Leiden
Muziek
01 apr.
Landelijke Psalmzangavond met Ds. A. Moerkerken en organist Pieter Heykoop
maandag 19:30-21:15 | Delft
Muziek
01 apr.
2e Paasdag: Trad. Psalmzang met Martin Weststrate
maandag 19:30-21:00 | Dordrecht
Muziek
01 apr.
Lof aan het Lam
maandag 20:00-21:00 | Deventer
Muziek
01 apr.
Orgelconcert vanuit Bethelkerk Lunteren
maandag 20:00-21:15 | Lunteren
Muziek
01 apr.
Paasconcert
maandag 20:00-21:00 | Capelle aan den ijssel
Activiteit
03 apr.
Appelavond Veenendaal, st. Bijbels Beraad M/V
woensdag 19:30-22:00 | Veenendaal
Activiteit
04 apr.
Diaklankbeeld met samenzang
donderdag 19:30-21:30 | Kootwijkerbroek
Muziek
05 apr.
Samenzangavond met Marco den Toom
vrijdag 19:30-21:30 | Lunteren
Muziek
05 apr.
Zangavond
vrijdag 19:30-21:00 | Barneveld
Activiteit
05 apr.
Christelijke gemeente én school in de stad
vrijdag 19:45-22:00 | Gouda
Muziek
05 apr.
Orgelconcert en samenzang. Grote Kerk in Elburg
vrijdag 20:00-21:30 | Elburg
Activiteit
06 apr.
Voorjaarsmarkt
zaterdag 10:00-14:30 | Polsbroek
Activiteit
06 apr.
Contactdag Voorjaar Winstuitverlies
zaterdag 10:15-15:00 | Nederhemert
Muziek
06 apr.
Opening Alphense Orgelzomer
zaterdag 12:30-17:00 | Alphen aan den rijn
Activiteit
06 apr.
Prof De Reuver spreekt over Openbaring en ervaring
zaterdag 14:00-16:45 | Lienden
Activiteit
06 apr.
Voorjaarsbijeenkomst AVGG
zaterdag 14:00-16:30 | Gouda
Muziek
06 apr.
Orgelconcert met Minne Veldman
zaterdag 15:00-17:00 | Noordeloos
Muziek
06 apr.
Zaterdag 6 april - 16:00 | Grote Kerk | Choral Eve
zaterdag 16:00-17:00 | Wijk bij duurstede
live
Muziek
06 apr.
Koorconcert voor de JBGG
zaterdag 19:00-20:45 | Tholen
Activiteit
06 apr.
Jongerenavond Regio Midden (OGGiN)
zaterdag 19:30-22:00 | Barneveld
Muziek
06 apr.
Psalmzangavond Andre Nieuwkoop in Delft
zaterdag 19:30-21:30 | Delft
Muziek
06 apr.
Niet-ritmische psalmzangavond met bovenstem
zaterdag 19:30-21:15 | Hasselt
Muziek
06 apr.
Psalmzang met bovenstem + Heykoop
zaterdag 19:30-21:15 | Elburg
Muziek
06 apr.
Koor- en samenzang rondom Johannes de Heer
zaterdag 19:30-21:30 | Goes
Muziek
06 apr.
(Samen) zangavond
zaterdag 19:30-21:15 | Yerseke
Muziek
06 apr.
Orgelconcert door Martin Mans
zaterdag 20:00-21:15 | Drogeham
Muziek
06 apr.
Concert meisjeskoor Ars Musica
zaterdag 20:00-21:30 | Ridderkerk
Activiteit
09 apr.
Vormingscolleges in Staphorst door dr. Bart Jan Spruyt
dinsdag 19:30-22:00 | Staphorst
Muziek
10 apr.
Solidariteitsconcert voor Israël
woensdag 19:45-22:00 | Dordrecht
live
Muziek
10 apr.
Zing mee met The Martin Mans Formation
woensdag 20:00-21:30 | Hoornaar
Activiteit
11 apr.
Regioavond Zeeland - Vereniging een Handreiking
donderdag 19:30-22:00 | 's-gravenpolder
live
Activiteit
11 apr.
Lezing over (helpen) leven na stilgeboorte
donderdag 19:30-22:00 | Nunspeet
Activiteit
11 apr.
Toerustingsavond op de Veluwe voor jong én oud
donderdag 19:45-22:15 | Ermelo
Muziek
12 apr.
Kom, luister en zing mee!
vrijdag 20:00-21:30 | Leeuwarden
Activiteit
13 apr.
Voorjaarsmarkt
zaterdag 10:00-15:30 | Krimpen aan den IJssel
Activiteit
13 apr.
Boerenerfmarkt
zaterdag 10:00-15:30 | Zwartebroek
Muziek
13 apr.
Psalmzangavond Vierstemmen
zaterdag 19:00-21:00 | Ermelo
Muziek
13 apr.
Koor en samenzangavond
zaterdag 19:00-20:45 | Ouderkerk aan den IJssel
Muziek
13 apr.
Psalmzangavond met Pieter Heykoop
zaterdag 19:30-21:15 | Leerdam
Muziek
13 apr.
Koor- en samenzangavond
zaterdag 19:30-21:15 | Gouda
Muziek
13 apr.
Psalmzangavond Zaltbommel met Arne Kosten
zaterdag 19:30-21:15 | Zaltbommel
Muziek
13 apr.
Samenzangavond Rhenen
zaterdag 19:30-21:00 | Rhenen
Muziek
13 apr.
Psalmzangavond t.b.v. Stichting Adullam
zaterdag 19:30-21:00 | Oud-beijerland
Activiteit
13 apr.
JeugdContactAvonden Regio West 16+ (O)GGiN
zaterdag 19:45-22:00 | Papendrecht
Activiteit
13 apr.
‘O, die trein!’ – Kamp Westerbork
zaterdag 20:00-22:00 | Ede gld
Muziek
13 apr.
Gottes Zeit ist die allerbeste Zeit
zaterdag 20:00-21:30 | Oudewater
Muziek
13 apr.
Concert Sweelinck Kamerkoor
zaterdag 20:00-21:30 | Epe
Activiteit
17 apr.
Regioavond Vereniging Een Handreiking
woensdag 19:45-22:00 | Krimpen aan den ijssel
Activiteit
17 apr.
Online informatieavond burn-out
woensdag 19:45-20:45 | A
Muziek
17 apr.
Zing mee met The Martin Mans Formation
woensdag 20:00-21:30 | Alphen aan den rijn
Activiteit
18 apr.
Regioavond Veluwe Vereniging 'Een Handreiking'
donderdag 19:30-22:00 | Nunspeet
Activiteit
18 apr.
Regioavond Een Handreiking - Gelderse Vallei
donderdag 19:45-22:00 | Veenendaal
Activiteit
18 apr.
Spreker Evangelist Jan van Dooijeweert
donderdag 20:00-21:30 | Veenendaal
Activiteit
19 apr.
Inleiding boekje Naamloos verdriet
vrijdag 19:30-22:30 | Gouda
Activiteit
20 apr.
Betuwse Lentetocht
zaterdag 09:00-16:30 | Geldermalsen
Activiteit
20 apr.
Verkoopdag Maasheim Puttershoek
zaterdag 10:00-16:00 | Puttershoek
Muziek
20 apr.
Orgelspeeldag Schagen / Orgelconcert Gert van Hoef
zaterdag 12:30-17:40 | Schagen
Activiteit
20 apr.
Ingebruikname Strubbe positief
zaterdag 16:00-17:00 | Amersfoort
Muziek
20 apr.
Psalmzangavond Oude Kerk Ede
zaterdag 19:00-20:30 | Ede gld
Muziek
20 apr.
Martin Mans Urker mans formatie
zaterdag 19:00-20:45 | Sint-annaland
Muziek
20 apr.
Koningsconcert met muziek en zang
zaterdag 19:30-21:15 | Lunteren
Muziek
20 apr.
Psalmzangavond
zaterdag 19:30-22:30 | Dordrecht
Muziek
20 apr.
Koorconcert voor de JBGG
zaterdag 19:30-21:15 | Lisse
Muziek
20 apr.
Muziekuitvoering
zaterdag 20:00-21:30 | Sommelsdijk
Muziek
20 apr.
Pianorecital Julien Libeer
zaterdag 20:00-22:00 | Rhenen
Muziek
25 apr.
Feestelijk Oranjeconcert St.Maartenskerk
donderdag 20:00-21:15 | Tiel
Muziek
26 apr.
Oranjeconcert
vrijdag 19:30-21:30 | Geldermalsen
live
Muziek
27 apr.
Psalmen zingen op Koningsdag met Pieter Heykoop
zaterdag 19:00-20:45 | Zaltbommel
Muziek
27 apr.
Oranjeconcert Sionskerk
zaterdag 19:00-21:00 | Krimpen aan den ijssel
Muziek
27 apr.
Traditionele Oranje Zangavond
zaterdag 19:00-21:00 | Goes
Muziek
27 apr.
Feestelijk Oranjeconcert op Koningsdag
zaterdag 19:30-21:15 | Rhenen
Muziek
27 apr.
Orgelconcert Evert van de Veen
zaterdag 20:00-21:15 | Lunteren
Activiteit
04 mei
Lentemarkt
zaterdag 09:30-14:30 | 's-Gravenzande
Activiteit
04 mei
Psalmzangmiddag
zaterdag 14:00-15:30 | Rhenen
live
Activiteit
04 mei
Jongerenavond Regio Midden (OGGiN)
zaterdag 19:30-22:00 | Barneveld
Activiteit
04 mei
JeugdContactAvonden Regio West 16+ (O)GGiN
zaterdag 19:45-22:00 | Papendrecht
Muziek
09 mei
Traditionele Psalmzangavond met Pieter Heykoop op Hemelvaartsdag
donderdag 19:30-21:15 | Kampen
Muziek
10 mei
Samenzang
vrijdag 20:00-21:30 | Kampen
Activiteit
11 mei
Verkoop
zaterdag 10:00-14:00 | Genemuiden
Muziek
11 mei
Koorconcert voor de JBGG
zaterdag 19:00-21:00 | Lunteren
Muziek
11 mei
Koor- en samenzangavond
zaterdag 19:30-21:00 | Zegveld
Muziek
11 mei
Koor- en samenzang rondom Johannes de Heer
zaterdag 19:30-21:30 | Zaltbommel
Muziek
11 mei
Bevrijdingsconcert met groot mannenkoor
zaterdag 20:00-21:30 | 's-Gravenhage
Muziek
17 mei
Vrijdag 17 mei - 20:30 | Driekorenfestival - Orgel
vrijdag 20:30-21:15 | Wijk bij duurstede
live
Activiteit
18 mei
Fietspuzzeltocht
zaterdag 09:30-15:30 | Barneveld
Activiteit
18 mei
Rien Mouw en Arthur de Jong
zaterdag 14:30-16:30 | Hardinxveld-giessendam
Muziek
18 mei
Arthur de Jong en Rien Mouw
zaterdag 14:30-16:30 | Hardinxveld-giessendam
Muziek
18 mei
Niet-ritmische Psalmzangavond met bovenstem
zaterdag 19:30-21:00 | Hasselt
Muziek
18 mei
Zaterdag 18 mei - 20:00 | Driekorenfestival
zaterdag 20:00-21:30 | Wijk bij duurstede
live
Muziek
20 mei
Psalmzangavond met Pieter Heykoop op 2e Pinksterdag
maandag 19:30-21:15 | Hasselt
Muziek
20 mei
Orgelconcert Evert van de Veen
maandag 20:00-21:15 | Voorthuizen
Activiteit
21 mei
Vormingscolleges in Staphorst door dr. Bart Jan Spruyt
dinsdag 19:30-22:00 | Staphorst
Muziek
24 mei
Koor en Orkest Concertavond met o.a. Lennart Knops
vrijdag 20:00-22:00 | Alblasserdam
Muziek
25 mei
Koorconcert voor de JBGG
zaterdag 19:00-20:45 | Dordrecht
Activiteit
25 mei
JeugdContactAvonden Regio West 16+ (O)GGiN
zaterdag 19:45-22:00 | Papendrecht
Activiteit
28 mei
Israëlvrouwenochtend
dinsdag 10:00-12:00 | Geldermalsen
Activiteit
01 jun.
Verkoping & Rommelmarkt
zaterdag 10:00-15:00 | Oosterland
Activiteit
01 jun.
Jongerenavond Regio Midden (OGGiN)
zaterdag 19:30-22:00 | Barneveld
Muziek
01 jun.
Koor en samenzang
zaterdag 19:30-21:15 | Barendrecht
Muziek
01 jun.
Koor- en samenzangavond met Johannes de Heer
zaterdag 19:30-21:30 | Apeldoorn
Muziek
05 jun.
Koor en Orkest Concertavond met o.a. Lennart Knops
woensdag 20:00-22:30 |
live
Activiteit
07 jun.
JeugdContactAvonden Regio West 16+ (O)GGiN
vrijdag 19:45-22:00 | Papendrecht
Muziek
08 jun.
Zomerconcert met Tenira Sturm en Mark Brandwijk
zaterdag 19:30-21:00 | Zeist
Muziek
08 jun.
Presentatieconcert Hollands Jongerenkoor 14
zaterdag 19:30-21:15 | Dordrecht
Activiteit
15 jun.
Zomermarkt Ederveen Helpt
zaterdag 10:00-15:00 | Ederveen
Muziek
15 jun.
Psalmzangavond met Pieter Heykoop
zaterdag 19:30-21:00 | Woudenberg
Muziek
15 jun.
Koor- en samenzangavond
zaterdag 19:30-21:15 | Hasselt
Activiteit
18 jun.
Vormingscolleges in Staphorst door dr. Bart Jan Spruyt
dinsdag 19:30-22:00 | Staphorst
Muziek
22 jun.
Psalmzangavond met Bovenstem Gorinchem
zaterdag 19:00-20:30 | Gorinchem
Muziek
22 jun.
Instrumentaal zomerconcert
zaterdag 19:30-21:00 | Elspeet
Muziek
17 jul.
Orgel, viool én samenzang.
woensdag 20:00-21:30 | Putten
Muziek
24 jul.
Orgelconcert Gert van Hoef
woensdag 20:00-21:30 | Putten
Muziek
27 jul.
Psalmzangavond met Pieter Heykoop
zaterdag 19:30-21:15 | Elspeet
Muziek
27 jul.
Zomerconcert Jos Moeke Geref.kerk
zaterdag 19:30-20:45 | Voorthuizen
Muziek
31 jul.
Orgelconcert Harm Hoeve
woensdag 20:00-21:30 | Putten
Muziek
01 aug.
Orgelconcert Oude Kerk
donderdag 20:00-21:30 | Barneveld
Muziek
07 aug.
Orgelconcert Minne Veldman
woensdag 20:00-21:30 | Putten
Muziek
08 aug.
Orgelconcert Oude Kerk
donderdag 20:00-21:30 | Barneveld
Muziek
10 aug.
Psalmzangavond HHK Elspeet
zaterdag 19:00-20:30 | Elspeet
Muziek
14 aug.
Orgelconcert Vincent de Vries
woensdag 20:00-21:30 | Putten
Muziek
15 aug.
Orgelconcert Oude Kerk
donderdag 20:00-21:30 | Barneveld
Muziek
21 aug.
Kwartetconcert met twéé orgels en twéé trompetten
woensdag 20:00-21:30 | Putten
Muziek
22 aug.
Orgelconcert Oude Kerk
donderdag 20:00-21:30 | Barneveld
Activiteit
24 aug.
Stichting Timotheos - Zomermarkt & fietstocht 2024
zaterdag 10:00-16:00 | Veenendaal
Muziek
29 aug.
Orgelconcert Oude Kerk
donderdag 20:00-21:30 | Barneveld
Muziek
14 sep.
Orgelconcert Evert van de Veen
zaterdag 19:30-20:45 | Putten
Activiteit
21 sep.
Verkoping t.b.v. Stichting Bethlehem
zaterdag 09:30-15:00 | Hendrik-ido-ambacht
Activiteit
21 sep.
Adullam verkoping Werkendam
zaterdag 10:00-15:00 | Werkendam
Muziek
21 sep.
Psalmzangavond met Pieter Heykoop
zaterdag 19:30-21:15 | Dordrecht
Muziek
21 sep.
Orgelconcert Evert van de Veen
zaterdag 20:00-21:15 | Kampen
Muziek
28 sep.
Psalmzangavond vanuit Cunerakerk te Rhenen
zaterdag 19:00-20:30 | Rhenen
Muziek
05 okt.
Koor- en Samenzang met Crescendo Urk & Gemengd Koo
zaterdag 19:00-20:45 | Yerseke
Muziek
05 okt.
Concert Evert van de Veen , Noortje van Middelkoop
zaterdag 19:30-20:45 | Beekbergen
Muziek
12 okt.
Niet-ritmische Psalmzangavond met bovenstem
zaterdag 19:30-21:00 | Gorinchem
Muziek
19 okt.
Orgelconcert Evert van de Veen
zaterdag 17:00-18:15 | Bolsward
Muziek
26 okt.
Psalmzangavond GGIN Elspeet
zaterdag 19:00-20:30 | Elspeet
Muziek
26 okt.
Psalmzangavond met Pieter Heykoop + Bovenstem
zaterdag 19:00-20:30 | Rijssen
Muziek
02 nov.
Psalmzangmiddag voor onze gehandicapte vrienden me
zaterdag 14:00-16:00 | Ridderkerk
Muziek
09 nov.
Psalmzangavond vanuit de grote kerk Zalbommel
zaterdag 19:00-20:30 | Zaltbommel
Muziek
07 dec.
Piloot Jan Zwart Maf Teuge en Samenzang
zaterdag 19:00-20:30 | Teuge
Muziek
28 dec.
Traditionele Oudejaarssamenzang met Pieter Heykoop
zaterdag 19:30-21:15 | Rhenen
Muziek
03 mrt.
Zangavond t.b.v. Woord en Daad
dinsdag 19:30-00:00 | Alblasserdam